ARCOS spol. s r.o.

Akční nabídka

Úvod

Historie firmy

Firma ARCOS, spol. s r.o. byla založena 22. 2. 1995 v Praze jako pokračování předchozí, dlouholeté spolupráce zakládajících společníků. V tomto roce byl také otevřen obchod s klempířským a hutním materiálem na Žižkově na Koněvově ulici. Hlavní činností byly rekonstrukce střech a jako doplňující prodej a výroba klempířských prvků. V průběhu tří let však firma svou stavební činnost na střechách postupně utlumovala, protože ve výběrových řízeních soutěžila o zakázky s firmami, které u ní nakupovaly zboží a materiál. Tím se stávala jejich konkurencí. Od roku 1998 se zabývá firma ARCOS, spol. s r.o. pouze výrobou a prodejem.

V roce 1999 byla firma přestěhována do Vršovic do ulice Nad vinným potokem 2a, kde získala do užívání mnohem větší skladové a výrobní prostory s velkým manipulačním a parkovacím prostorem.

22. února 2015 jsme oslavili dvacáté výročí založení firmy.

Výroba a prodej

Předmětem dnešní činnosti firmy je výroba a prodej klempířských prvků, hutního materiálu, střešních modifikovaných pasů, asfaltových pasů, nářadí a doplňků pro stavební klempíře, pokrývače a stavební firmy, ale i pro drobné stavebníky.

Pro naše zákazníky zajišťujeme poradenskou činnost, kompletní přípravu zakázek včetně atypické zakázkové výroby. Snahou naší firmy je pružně reagovat na jednotlivé zakázky tak, aby práce realizačních firem, řemeslníků i soukromých investorů mohly plynule pokračovat v každé fázi stavby.

Námi nabízené zboží je připraveno k okamžitému odběru z našeho prodejního skladu.

Více informací se můžete dozvědět na dalších stránkách.